Başlangıç / Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Şehir ve Bölge Planlama Bilgi Platformu, başka internet sitelerinin adreslerine bağlantı verebilir. Verilen bağlantılar kapsamında, link verilen internet sitelerinin gizlilik politikalarından ve içeriklerinden sorumlu tutulmayacaktır. Sitelere verilen bağlantı linkleri, “Atıfta Bulunma” ibaresidir.

Şehir ve Bölge Planlama Bilgi Platformu, bazı görselleri kendi bünyesinde hazırlamaktadır. Sitede yer verilen ders notları ise, Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencilerinin ; ders esnasında tutmuş olduğu notlardır. Ders notlarının ve hazırlanan site görsellerinin başka sitelerde kullanılması “öğrenci emeği” faktörü göz önünde bulundurularak, kesinlikle yasaktır. Aksi haldeki durumun tespit edilmesi sonucunda, yapan taraflara yönelik yasal işlem başlatılacaktır.

Şehir ve Bölge Planlama Bilgi Platformu, paylaştığı içeriklerde yasal engel teşkil etmeyecek biçimde Youtube, Vimeo vb. kuruluşların sağlamış olduğu video vb. materyalleri kullanabilir. Ders notlarının desteklenmesi için Google’da bulunan görselleri içeriklerine ekleyebilir. Ders esnasında kullanılan sunum vb. materyalleri, yapılan ödevleri vb. pek çok bilgiyi sitede paylaşabilir. ŞBP Bilgi Platformu, öğrencilere fayda sağlayacak ders notlarının ve diğer materyallerin sitede paylaşılmasından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kullanım şartları kapsamında bahsedilen konular dahil olmak üzere; her türlü sorunuz veya öneriniz için bizlerle “iletişim sayfası” üzerinden iletişime geçebilirsiniz.